دوشنبه , سپتامبر 23 2019
خانه / نرم افزار / نرم افزار / دانلود برنامه Acronis True Image Home 2011 14.0.0 تهیه فایل های پشتیبان

دانلود برنامه Acronis True Image Home 2011 14.0.0 تهیه فایل های پشتیبان

با Acronis True Image Home 2011 14.0.0 Build 5519 Final

این نسخه 32 با ویندوز 10 کار نمیکند

این نسخه یعنی  5519- 14.0.0 2011 جدیدترین نسخه این نرم افزار همراه با سریال نامبر معتبر می باشد که تا به امروز ارائه شده است.

امروزه بهترین روش برای حفظ و نگهداری اطلاعات ، انتقال آن ها بر روی دیسک ها و یا تهیه نسخه های پشتیبان می باشد که به وسیله آنها کاربران قادر خواهند بود تا در مواقع ضروری از آن ها استفاده نمایند. برای تهیه این فایل ها نرم افزارهای مختلفی را می توان یافت که هر یک از آن ها توسط شرکت های نرم افزاری مختلف ساخته شده اند و برای هریک ویژگی خاصی را نیز می توان یافت. بازار رقابتی در صنعت ساخت نرم افزارها موجب شده است تا کاربران امروزه از نرم افزارهای مختلف و متنوعی در زمینه های مختلف برخوردار شوند. این موضوع نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد.
True Image Home 2011 نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن کاربران قادر به ساخت و تهیه فایل های پشتیبان از از اطلاعات مختلف خود می باشند . در این نرم افزار کاربران از اختیارات و امکانات متنوعی در این زمینه برخوردار می باشند که به آن ها ویژگی های متعددی را می دهد. به کمک این نرم افزار و تهیه فایل های پشتیبان دیگر نباید نگران از دست دادن اطلاعات خود باشید. این نرم افزار محصولی از شرکت نرم افزاری Acronis Software می باشد.

برخی از ویژگی های موجود در نرم افزار:

  • تهیه فایل پشتیبان با سرعت بالا و قابلیت بازگردانی سریع
  • سازگاری کامل با ویندوز 7 به همراه رابط کاربری گرافیکی جدید
  • دارای ابزار حفاظتی از اطلاعات
  • توانایی تهیه پشتیبان از دیسک
  • دارای ابزار encryption
  • و … .

لینک دانلود:
دانلود با لینک مستقیم

 

منبع: وطن دانلود

درباره ی The_Godfather

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس